17561.
417. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 400 HUF
Bellamy Edvárd: Visszapillantás 2000-ből 1887-ik évre. Regény. Ford.: Radványi Dániel. Bp., én., Franklin. Harmadik kiadás. Korabeli félvászon-kötésben, kopott borítóval. Korai utópisztikus fantasztikus regény.