Mikszáth Kálmán: A tót atyafiak. I. füzet. Bp., Lampel R. Újrakötött f... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/417/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~500022/Mikszath-Kalman-A-tot-atyafiak-I-fuzet-Bp-Lampel-R-Ujrakotott-felvaszon-kotes-ki~II2607047
2607047
17567
417
Beschreibung: Mikszáth Kálmán: A tót atyafiak. I. füzet. Bp., Lampel R. Újrakötött félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
: hsz