17516.
417. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
Móricz Zsigmond: Vidéki hírek és más elbeszélések. Bp., 1917, Táltos. Haranghy Jenő illusztrációival. Átkötött kopott félvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, névbejegyzéssel.