17619.
417. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
8 000 HUF
21,22 EUR, 22,86 USD
Új idők lexikona 1.-12. kötet. Budapest, 1936-1942, Signer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Egységes kiadói aranyozott félvászon sorozatkötésben, számos egészoldalas és szövegközti illusztrációval, kopott borítókkal.