16707.
417. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 200 HUF
Georg Gronau: Leibl. Künstler-Monographien L. Bielefeld-Leipzig, 1901., Velhagen & Klasing. Német nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott papírkötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel.