16742.
417. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
800 HUF
Magyar fotoművészet 1958. Szerk.: Vadas Ernő. Bp., 1958, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, számos érdekes fotóval illusztrálva. Magyar, német és angol nyelven. Benne mellékletként képjegyzék a fényképek technikai adataival. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval.