16716.
417. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Petrik Albert: A régi Buda-Pest építőművészete III. rész. Építő munkavezetők könyvtára. XXXII. Szerk.: Jakabffy Ferenc. Bp., 1911, Ifj. Nágel Ottó, 103 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban