1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Davies, Joseph E.: Moszkvai jelentés. Bp., 1945, Anonymus. Második kiadás. Átkötött kopott félvászon-kötés, az eredeti elülső papírborítót bekötötték.