4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
Szabó István: A magyarság életrajza. Magyar Történelmi Társulat könyvei VIII. Budapest, [1941], Magyar Történelmi Társulat (Franklin-ny.). 276 p. Kiadó félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.