15092.
417. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 800 HUF
4,77 EUR, 5,14 USD
Nagy-Budapest utcajegyzéke. Összeáll.: Király Elemér. Bp., 1951., Művelt Nép. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés.