15080.
417. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
Végh Gusztáv: Tabán képei. Pereházy Károly szövegével. Bp., [1970], Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói aranyozott kartonált papírkötés, kopottas papír védőborítóban