10272. 417. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF
0 HUF
Petten Sándor (1887-1942): Női portré 29x24cm. Vegyes technika, selyem, jelzett, üvegezett dekoratív fakeretben,
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert