6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Ujváry Lajos (1925-2006): Hölgy portréja. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Vakkeret nélkül, közepén hajtásnyommal, 53,5x43 cm