50 000 HUF
132,63 EUR, 142,86 USD
V. Tóth Gábor (1966-): Vitorlások a Tihanyi Apátság felől. Olaj, farost, jelzett, 40x60cm (Zsűri száma: 141107/06) Dekoratív ezüst színű keretben.