10700. 417. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 200 HUF
10
0 HUF
Jelzés nélkül: Esztergomi részlet. Rézkarc, papír, kartonra kasírozva. Foltos, kissé sérült. 19,5×29,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : ekb