10692.
417. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Jelzés nélkül: Női portré. Akvarell, papír. Fakeretben. 28×19 cm