10697.
417. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Jelzés nélkül: Őszi táj. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 24×29 cm.