10696.
417. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Jelzés nélkül: Őzikék. Tempera, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 32x44,5 cm