10558.
417. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,22 EUR, 22,86 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Kastély. Ceruza, papír, üvegezett sérült keretben, 40x55cm