10597.
417. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Pataky Béla (1932- ): Olajbányász. Vegyes technika, papír, üvegezett kopott keretben. 38x25cm