11545. 417. Gelaufene Fernauktion Antik
3 000 HUF
0 HUF
Népi szecessziós díszítésű kerek fa ékszeres dobozka, kézzel festett, jelzett (Ürmössyné Benczúr Elza), kis kopásnyomokkal, 3x7 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tm