11906. 417. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
1 600 HUF
0 HUF
2 db kopott fa doboz, egyik intarziás, mindkettő sérült zárral, kulcs nélkül, 25x14,5x9cm és 24x17x7cm méretben
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf