Flohmarkt Zahl der Lose: 495
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2623585
11816
417
4800
Flea Market
Victorinox svájci bicska, eredeti dobozában, jelzett. Összecsukva 10 cm 2630284
11817
417
Flea Market
Kacsapár, fém asztali dísz, 2 db, m: 10 cm 2557744
11818
417
5500
Flea Market
Templomi réz gyertyatartó, hiányos, m: 62 cm
2623899
11819
417
Flea Market
ipari lámpa, pincelámpa, loft lámpa, fém és műanyag, kopásnyomokkal, felső műanyag része laza (egyik csavar hiányzik), d: 19 cm, m: 11 cm + 2 db bakelit kapcsoló, 5x9x7 cm, kopott 2623907
11820
417
Flea Market
3 db metszőfej: DIN EN 10226 Whitworth, 41,9 mm, 1-1/4" + DIN 2999 Whitworth, 1/2" jobb + DIN 2999 Whitworth, 3/4" jobb, mind kopott
2625370
11821
417
Flea Market
Tiszta udvar - rendes férj, Tiszta asszony - rendes ház 2 db zománc tábla. 33x10 cm 2476522
11822
417
Flea Market
Asztali tolltartó, műmárvány, fém, műanyag, alján meranoi üzlet címkéjével, m: 12 cm 2501190
11823
417
Flea Market
Ágyú makett, fa, réz rátéttel, fa alapzaton, 30x13x12cm
2459045
11824
417
Flea Market
Fali bronz tál, Szent István képmásával, kopott, d: 22cm
2458786
11825
417
Flea Market
Címeres bronz mozsár törővel, XVIII- sz. 10,5x15cm
2514006
11826
417
Flea Market
7 darab használt Toshiba Samsung Super Writemaster belső DVD író olvasó, SATA csatalkozással.
Model SH-224.
2421642
11827
417
Flea Market
Retro jegyzettömb tartó. fa, kenderkötél, 30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF