Flohmarkt Zahl der Lose: 495
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2563957
11888
417
7500
Flea Market
Vegyes keleti tétel, porcelán, műanyag, kopásokkal, mini vázák, bögre, Buddha stb. Vegyes méretben.
2563962
11889
417
Flea Market
Réz talpas kínáló tál, kopott, m: 6,5cm
2483949
11890
417
Flea Market
2 db bronz kétágú falikar, hozzá való burákkal (kis csorbákkal) 31x20 cm
2483947
11891
417
Flea Market
3 db réz falikar kb 30 cm
2580384
11892
417
Flea Market
Üzenetrögzító, használt állapot, nem kipróbált, használati utasítással, eredeti dobozában, típus: Premier PR255
2473834
11893
417
Flea Market
Fa intarzia bibliai jelenettel, keretben. 18x28 cm
2598546
11894
417
Flea Market
Wendell August sörös korsó, kézi munka, acél, oldalán sörgyár jelenettel, jelzett, USA, m:15cm
2598545
11895
417
Flea Market
Malaziai ón sörös korsó, jelzett, kopásnyomokkal, m:11cm
2568104
11896
417
Flea Market
Színházi táska, kopott, h: 22cm
2465379
11897
417
Flea Market
2444533
11898
417
Flea Market
3 db porcelán díszműáru, kopott, sérült. jelzett.
2415581
11899
417
Flea Market
Kis bolha tétel: 4 db fém szalvétagyűrű dobozában, szuvenír, hamutartó, teás doboz
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF