Flohmarkt Zahl der Lose: 495
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2415541
11900
417
Flea Market
A primer of Chinese acrobatics VHS és könyv, díszdobozban.
2574847
11901
417
Flea Market
LG DVD-olvasó, ATA csatlakozó, típus: GDR-8163B
2538285
11902
417
Flea Market
Fém kínálótál, jelzés nélkül, kopott, m:15cm
2538447
11903
417
Flea Market
9db fém doboz, vegyes méretben, kopott, (Vienna café, Alessi kekszdoboz, cukordoboz, stb)
2572699
11904
417
Flea Market
Retró színes mázas fém váza, sérüléssel, m: 23 cm
2577638
11905
417
Flea Market
6 db Komet TR 15 és 2 db Bebo sher 2001 villanyborotva tartó doboz használt, ragasztónyomos állapotban 2577650
11906
417
Flea Market
2 db kopott fa doboz, egyik intarziás, mindkettő sérült zárral, kulcs nélkül, 25x14,5x9cm és 24x17x7cm méretben 2578056
11907
417
Flea Market
Maginon digitális képkeret, sérült védőfóliával, működik, 20x24cm
2415678
11908
417
Flea Market
BEE Pannon GSM hátizsák, táska, újszerű állapotban, 38x34 cm
2555975
11909
417
Flea Market
Franck kávésdobozban 14 db szobrász kellék, részben jelzett, Wagner, bronz kanalak, simítók. 18x11,5x6cm 2477900
11910
417
Flea Market
4 db márkás bőr- és egyéb őv. Marks and Spencer, régi, stb.
2499951
11911
417
Flea Market
Kávékiöntő, réz, pótolt fa nyéllel, kopott, m: 11cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF