Fonott füles piknikkosár, kopott, sérült, 24x15x16cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/417/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~12/Fonott-fules-piknikkosar-kopott-serult-24x15x16cm~II2626616
2626616
11779
417
400
Flea Market
Beschreibung: Fonott füles piknikkosár, kopott, sérült, 24x15x16cm
: nagy_andras