Rahmen Zahl der Lose: 12
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2628342
12212
417
Frames
6db fém, fotó keret, kopásnyomokkal, 11,5x7,5/13,5x8,5/13x8,5/9,5x7/15,5x11/20,5x12 cm 2542336
12213
417
Frames
Dekoratív fakeret gobelin csendélettel, kopott, 17x24cm
2603188
12214
417
Frames
Dekoratív üvegezett fakeret, benne olvasó nő nyomattal, kopásnyomokkal, 28x19cm 2630506
12215
417
Frames
Nagy méretű dekoratív keret minimális sérüléssel 53x43 cm 2623595
12216
417
Frames
4 db képkeret, üvegezettek, benne két nyomattal 32x30 cm-ig 2630362
12217
417
Frames
Neobarokk vasöntvény képkeret puttókkal, kopott aranyozással. Külső méret 20x32 cm 2630508
12218
417
Frames
Kis méretű dekoratív keret minimális sérüléssel 24x24 cm 2628343
12219
417
Frames
Patkó alakú kitámasztós képkeret, festett alumínium, 15x11cm 2627158
12220
417
Frames
Dekoratív, üvegezett képkeret, benne Wittelsbach Erzsébet magyar királyné nyomata, 44x32cm 2626983
12221
417
Frames
Dekoratív üvegezett fakeret, benne szerelmesek sziluett nyomatával. 44x34cm 2626982
12222
417
Frames
Dekoratív üvegezett fakeret, benne táncosok sziluett nyomatával. 44x34cm 2626153
12223
417
Frames
Dekoratív műanyag keret, benne divat nyomat, 34x24cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF