Spielzeuge Zahl der Lose: 45
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2631939
12167
417
Toys, board-games
Schuco régi felhúzható lemezjáték egér kulcs nélkül. Jelzett, fém, kopott, egyik szövet fül hiányos cca 1940. /Vintage Schuco metal mouse 9 cm 2631938
12168
417
Toys, board-games
2631932
12169
417
Toys, board-games
Peking chicken fém lemezjáték, felhúzható, eredeti, sérült dobozában. 5 cm
2631912
12170
417
Toys, board-games
Stühmer litho gyűjtőkártyák, növények, gombák. kb 50db 2631904
12171
417
Toys, board-games
Lemezjáték gőz-úthenger. kulcsos, felhúzható, működik. XX. sz. Elemmel is működtethető 32 cm 2631909
12172
417
Toys, board-games
cca 1935 Kraus játékáruház képes katalógus. 2631911
12173
417
Toys, board-games
Faragott fa sakk készlet 26x26 cm 2631934
12174
417
Toys, board-games
2 db madár fém lemezjáték, felhúzható, 8, 9 cm 2631926
12175
417
Toys, board-games
cca 1940 Märklin fém vasúti építő játék. kiegészítő doboz, benne fém dobozzal. fénykép szerinti darabszám 40x27 cm
2631922
12176
417
Toys, board-games
cca 1940 Märklin electric fém építő játék dobozzal. fénykép szerinti darabszám és állapot. 28x20 cm 2631917
12177
417
Toys, board-games
cca 1940 Aki másnak vermet ás társasjáték komplett, jó állapotú társasjáték doboz is ép 37x23 cm
2631913
12178
417
Toys, board-games
cca 1940 Capitaly társasjáték tábla, kopott 49x34 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF