Ifj. Szlávics László (1959-) DN "Szent Korona emlékérem" részben arany... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/417/kategorien~Numismatik/Moderne-Beischlage-Fantasiemunzen~2000010/Ifj-Szlavics-Laszlo-1959-DN-Szent-Korona-emlekerem-reszben-aranyozott-peremen-jelzett-~II2629968
2629968
31062
417
Modern restrikes, fantasy coins
Numismatik
Beschreibung: Ifj. Szlávics László (1959-) DN "Szent Korona emlékérem" részben aranyozott, peremén jelzett Ag emlékérem kapszulában (10g/0.925/30mm) T:PP
: sza