Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 47
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2566910
32086
417
Worldwide commemorative medallions and plaques
Numismatik
Olaszország DN "Sanremo Polgármestere" Br plakett eredeti, sérült tokban (193x155mm) T:1-
Italy ND "The Mayor of Sanremo (Il Sindaco di Sanremo)" Br plaque in original, but damaged case (193x155mm) C:AU
2604484
32087
417
2200
Numismatik
Szovjetunió 1971. "Szergej Timofejevics Konyenkov / 1874-1971" Br emlékérem. Szign.: "Levtskaya" (65mm) T:1-
Soviet Union 1971. "Sergey Timofeyevich Konenkov / 1874-1971" Br medallion. Sign.: "Levtskaya" (65mm) C:AU
2604674
32088
417
Numismatik
Szovjetunió 1973. "Ivan Babuskin 1873-1906" kétoldalas Br emlékérem. Szign: Korlovszkij (65mm) T:1-
Soviet Union 1973. "Ivan Babushkin 1873-1906" two-sided Br medallion. Sign: Korlovskiy (65mm) C:AU
2604607
32089
417
Numismatik
Szovjetunió 1977. "Peter Paul Rubens / Születésének 400. évfordulója" Al emlékérem. Szign.: "V. Pitev" (61mm) T:1
Soviet Union 1977. "Peter Paul Rubens / 400th anniversary of Ruben's birth" Al medallion. Sign.: "V. Pitev" (61mm) C:UNC 2167272
32090
417
Numismatik
Szovjetunió 1984. "Fjodor Gladkow 1883-1958." Br emlékérem "AML" gyártói jelzéssel. (60mm) T:2
Soviet Union 1984. "Feodor Gladkov 1883-1958" Br medallion with "AML" maker's mark (60mm) C:XF
2604578
32091
417
Numismatik
Szovjetunió 1986. "B. V. Aszafjev Akadémia / 1884-1949" Br emlékérem. Szign.: "Terekhov" (60mm) T:1-
Soviet Union 1986. "Akademik B. V. Asafiev / 1884-1949" Br medallion. Sign.: "Terekhov" (60mm) C:AU 2629105
32092
417
Numismatik
Szovjetunió DN "Lenin" Br lemezérem sérült támasztóval (95mm) T:2
Soviet Union ND "Lenin" Br plate medal with damaged support (95mm) C:XF
2604699
32093
417
Numismatik
Szovjetunió DN "Rimszkij-Korszakov emlékmű / Leningrád" Al emlékérem (60mm) T:1
Soviet Union ND "Rimski-Korsakov monument / Leningrad" Al medallion (60mm) C:UNC
2521045
32094
417
Numismatik
~1981. "Csajkovszkij" kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem a szovjet-mongól űrprogram emlékére (60,5mm) T:1-
2598445
32095
417
Numismatik
Vatikán 1925. "XI. Pius - Jubileumi Szent Év / Szent Kapu 1925" ezüstözött Br emlékérem (44mm) T:1- patina
Vatican 1925. "Pius XI. - Jubilee Holly Year / Porta Sancta 1925" silver plated Br commemorative medallion (44mm) C:AU patina
2570381
32096
417
Numismatik
DN "II. János Pál" kétoldalas öntött Br asztaldísz T:2,2-
ND "John Paul II" two-sided, cast Br table decoration C:XF,VF
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF