11512. 417. Gelaufene Fernauktion Gläser
2 000 HUF
0 HUF
Pöstyénfürdői emlék, régi látképpel díszített üveg levélnehezék (XX. sz. első fele), apró csorbával, kopásnyomokkal, d: 8 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras