11243. 417. Gelaufene Fernauktion Porzellan
4 400 HUF
0 HUF
Herendi virág és népi mintás cigaretta tartó, kézzel festett porcelán, jelzett, egyiken: Terv festés: K. Holéczy, repedéssel, kopott, m:6cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras