14 000 HUF
37,14 EUR, 40,00 USD
Zsolnay áttört fajansz dísztányér, "Országos Ipar- Mezőgazdasági és Művészeti Kiállítás Pécs 1907" alkalmi mintával. Részben kézzel festett, jelzett (benyomott Zsolnay Pécs), kisebb kopásnyomokkal, apró lepattanással, a máz egy részen javított, d: 19,5 cm