17454.
418. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Dixon, Franklin W.: Az óceánrepülő. Ford.: Radványi Kálmán. Márton Lajos rajzaival. Bp., é.n., Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal. A fordító, Radványi Kálmán (1887-1943) által Pintér Jenő (1881-1940) irodalomtörténész, a budapesti tankerület főigazgatója részére DEDIKÁLT példány.