17453.
418. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Fekete István: Bogáncs. I-II. köt. (Egy kötetben). Szántó Piroska rajzaival. Illés JenÅ‘ utószavával. Kincses Könyvek. Bp., 1965, Szépirodalmi Könyvkiadó, 478 p. Kiadói félvászon-kötés, sérült, illusztrált kiadói papÃrborÃtóban.