17425.
418. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Rejtő Jenő (P. Howard): A szőke ciklon + Vesztegzár a Grand Hotelban. Bp., 1965-68, Albatrosz. Kiadói papírkötés, kissé kopott