16684.
418. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 000 HUF
Szepes Béla: Így győztök ti. Hét olimpia hősei. Bp.,1957, Sport. Karikatúrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói haránt alakú félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval. Szepes Béla (1903-1986) olimpikon, karikaturista karikatúráit olimpiai karikatúráit tartalmazó könyv.