1 400 HUF
3,71 EUR, 4,00 USD
Kosáryné Réz Lola: Az óra. Regény fiatal leányok számára. Bp., é.n. Singer és Wolfner. Mühlbeck Károly rajzaival illusztrálva. Kiadói félvászon kötésben, javított kötéssel, kopott borítóval és sérült gerinccel.