Lengyel Miklós: Tamás érdeklődik.(Kézi univerzum). Harmadik sorozat. Bp, é.n., Pantheon Irodalmi Intézet R-T. Mühlbeck Károly rajzaival illusztrálva. Kopott félvászon kötésben.