800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Ugo Maraldi: Az ágyútól a halálsugárig. FordÃtotta Pálffy György. A Búvár Könyvei XI. Bp., é.n., Franklin Társulat. Kiadói egészvászon kötésben. Laza kötéssel, kopott borÃtóval és kijáró lapokkal.