Ölvedi Ignác - Száva Péter: A második világháború képei I-II. Bp., 1975, Európa. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóval. Szép állapotban.
Magyar Futár. Válogatás a Magyar Futár 1941-1944 között megjelent számainak legérdekesebb cikkeiből. Szerk. és összeáll.: Józsa Béla. Bp., 2000., Militaria - Történelmi Hagyományőrző és Hadisírgondozó Alapítvány. Kiadói papírkötésben.
Ugo Maraldi: Az ágyútól a halálsugárig. Fordította Pálffy György. A Búvár Könyvei XI. Bp., é.n., Franklin Társulat. Kiadói egészvászon kötésben. Laza kötéssel, kopott borítóval és kijáró lapokkal.