17087.
418. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 400 HUF
3,71 EUR, 4,00 USD
A csecsemő- és gyermekgyógyászat tankönyve. Ford. és magyar vonatkozásokkal kiegészítette: Török Gábor. Előszóval ellátta: Hainiss Elemér. Szeged, 1936., Ablaka György. Első kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval.