Dr. Szabó Zoltán: Az átöröklés. Az általános örökléstudomány elemei, figyelemmel a gazdasági és orvosi vonatkozásokra. Bp., 1938, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Tulajdonosi bejegyzéssel, intézményi pecséttel. Átkötve, félvászon kötés, kopottas. A gerinc mentén szakadozott.
Dr. Karl Russ: A kanári gondozása, tenyésztése és betegségeinek gyógyítása. Bp., 1937, Magyar Könyvkiadó, 64 p. Kiadói papírkötésben, kissé kopott borítóval, kis gyűrődésekkel.
"Emlékek nélkül nemzetnek híre csak árnyék" Képek a PTE ÁOK Laboratóriumi Medicina Intézet múlt századi klinikai laboratóriumi eszközeinek gyűjteményéből. Pécs, 2010, (Molnár Nyomda.) Kiadói papírkötés.
Leo Graetz: Die Physik. Die Naturwissenschaften und ihre Anwendungen. I. Band. Leipzig, 1917., "Naturwissenschaften". Német nyelven. Szövegközti fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
Antall József: Az európai orvostudomány és gyógyszerészet emlékei. 1981, Corvina. Színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóval. Első lapon kisebb tollfirka, egyébként szép állapotban.
Rectores Medici. Nagyszombat-Budapest. Szerk.: Monos Emil. Bp.,2005., Semmelweis. Magyar és angol nyelven. A Semmelweis Egyetem rektorainak arcképével, és életrajzával. Kiadói kartonált papírkötés. Újszerű állapotban.
Fehér György: Állatpreparátumok készítése. Bp., 1971, Mezőgazdasági, 193 p. Második kiadás. Kiadói kissé kopott, kissé szakadt papírkötésben, javított gerinccel és javított borítóval. + H. Battha Lívia - Horvatovich Sándor: Növények és rovarok preparálása. Bp.,1978, Natura. Kiadói kartonált papírkötés.
Klinikai therapia. A modern orvostudomány kézikönyve. II. köt. Szerk.: Dr. Müller Vilmos. Bp., 1940, Dr. Müller Vilmos (Merkantil-ny.), (6)+868 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, kissé laza fűzéssel, helyenként a kötéstől részben elvált lapokkal.
Teleki Pál: A gazdasági élet földrajzi alapjai.
Írta, részben pedig tanári előadásai jegyzetéből Koch Ferenc és Kádár László közreműködésével sajtó alá rend. - -. 1-2. kötet. Bp. 1936. Centrum. Fűzve, kIadói papírborítékban, 2 kötet fűzése szétvált.