15097.
418. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
Tátra-Almanach. Szlovenszkói városképek. Kassa, Érsekújvár, Eperjes, Losonc, Lőcse. Tátra-könyvek. I. sorozat. 3. kötet. Pozsony,1938, Tátra-Kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.