1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Rapcsányi László: Áthosz. A szent hegy és lakói. Bp.,1979, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.