Vallás témájú könyvtétel, 2 db. Czike Imre: Jézus születése és gyermekkora. Prohászka Ottokár előszavával. Bp, é.n., Franklin- Társulat. Jaschik Álmos rajzaival illusztrálva. Egészvászon kötésben, kissé foltos és kopott borítóval. + Pohárnok Jenő: A gyermekek királya. A gyermek Jézus élete. Bp, é.n., Szent István Társulat. Márton Lajos rajzaival illusztrálva. Foltos egészvászon kötésben, laza fűzéssel.