6 000 HUF
15,92 EUR, 17,14 USD
Kézdi-Kovács Lóránt (1897-1916): Férfi tanulmány. Szén, papír. Jelzett. Sérült. 60×36,5 cm. Proveniencia: Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész és műkritikus gyűjteményében és hagyatékában.