10559.
418. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
Hollósy B. jelzéssel: Prága, 1931. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. Lap teteje kissé foltos. 15×20 cm