10710.
418. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 200 HUF
8,49 EUR, 9,14 USD
Jelzés nélkül: Csendélet pohárral. Akvarell, papír, lapszéli apró sérülésekkel, 40x29,5 cm