10758.
418. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
38 000 HUF
100,80 EUR, 108,57 USD
Jelzés nélkül: Férfi portré. Olaj, vászon, sérült, Sérült keretben, 70x56 cm